Kivi’nin Gizli Sıraları

Sağlıklı ve güzel düzenlenmiş bir besin programın da eğer şeker hastalığınız ve benzeri şikayetleriniz yoksa özellikle kahvaltı öğününde de kullanılabilinir. Yanın dabir miktar kuru yemiş ile sadece kivinin zayıflatmasından çok vücudunuz için çok alternatif bir sağlık öğünü olarakta kullanabilirsiniz.
Kivi’nin tüylerine karşı alerjisi veya tiki olanlar; suyunu sıkıpta içmelerinde büyük fayda göreceklerdir. Kivinin yanında protein içeren peynir , süt , yoğurt kısacası süt ve süt ürünlerinin yanında tüketildiğinde zayıflamayı sağlayacaktır dan kastımız zayıflamaya destek olacaktır yani bir insan sadece zayıflamak için kiviyi kullanması çok yanlış olacaktır.

Kivi'nin Gizli Sıraları
Kivi’nin Gizli Sıraları

Çünkü kivi başlı başına bir zayıflama ürünü değildir. Sadece zayıflamayı destekleyecek bir meyvedir. Yani zayıflama diyetinizin arasına kiviyi ekleyerek büyük fark görebilirsiniz. Kivi meyve olarak tüketimi her zaman yaşlılara ve bireylere öncelikli tavsiyemizdir. Kivi nin suyu’nu süt ve süt ürünlerinin ( genellikle yoğurt ) içine karıştırılması ve ya pasta ve kek gibi tatlılarda kullanılması enerjinin çok artmasına yardımcı olabileceği için fazla yağları yakarak zayıflamanızada yardımcı olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir