İktidarsızlık ve sertleşme sorunu Çözümü | Şifalı Bitkiler İle Sağlık ve Güzellik "Enter"a basıp içeriğe geçin

İktidarsızlık ve sertleşme sorunu Çözümü

Erkek cinselliği aktif olarak yaşar. Kadında durum farklıdır kadın cinselliği pasif olarak yaşar. Erkeğin cinsel uyarıyla sertleşmesi gerekir. Eğer ekekte bir sorun varsa cinsellik ya başlamaz ya da tamamlanmaz. Bunun için erkekte bedensel mi psikolojik mi sorun olduğu belirlenmelidir. Ne yapmak lazım dersek. Ergenlikten itibaren herkeste olabiliecek bir durum. Ve konuşulamadığı için psikolojik sorunlar yaşanabiliyor.

Erkekler için kereviz kürü önerilebilir. 2 bardak suya üç yemek kaşığı soyulmuş kerevizi ekleyin 8 dakika kaynıycak  16-17 tane küçük yapraklı maydanozlardan içine ilave edin.Beş dakika daha birlikte kaynıycak sonra indiriceksiniz suzüceksiniz ve suyunu içiceksiniz günde bir defa aç veya tok karna farketmez. bir ay kullanırsanız Bu sorundan kurtulursunuz. Sonrasında da  haftada iki haftada bir uygularsınız.

keçiboynuzu pekmezi

Sabah akşam bir yemek kaşığı tükettiğinde bu potonsiyel enerji yerine gelir.

Padişah macunu

Doğal bal, anason, sinemaki, kimyon, üzüm çekirdeği, çam fıstığı, ceviz, badem, zencefil, hepsini karıştırıp güzel bir kıvam haline getirip tüketmemiz yeterli. her gün sabah ve gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı yetiyor. Hemen yutmayın tadını ağzınızda hissedip öyle yutun.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.