Hacamat Ücreti , Hacamat Fiyatı ne kadar? | Şifalı Bitkiler İle Sağlık ve Güzellik "Enter"a basıp içeriğe geçin

Hacamat Ücreti , Hacamat Fiyatı ne kadar?

Hacamat yaptıranların ve bu konuda fikir almak isteyen vatandaşlarımızın çoğu son dönemde internetten hacamat fiyatını araştırmaya başladı. Öncelikle hacamat uzman olmayan kişiler tarafından yapılırsa son derece sağlıksız bir uygulama. Bazı arkadaşlarımız bölgelere göre bizlerle hacamat fiyatlarını paylaştılar. Bizde sizin merak ettiğiniz ortalama hacamat ücreti ve hacamat fiyatı hakkında size bilgi vereceğiz.

Hacamat ve sülük uygulamalarında kupa sayısı her hastaya göre farklılık gösterebilir. Ortalama kupa başı 10 tl fiyat belirtiliyor. Doktorlar ve diş hekimleri hariç Hacamat ve sülük uygulaması yapmak yasak. Kesinlikle eğitimini almamış kişilere yaptırmayın! Aidin salihin talebesi kupasına 25 tl alıyordu fakat bu sistem geliştikçe fiyat düştü.
İstanbulda bi saglik merkezine sordum seansi 140 dedi.. sulugun seansida 150 tl
Bazı haccamlar kupa başına değil seansına 100 tl alıyorlar. İzmir de özel bir sağlık kurumu seans başına 400 alıyor.
Antalya meydan tip 250 TL fiyat belirtmişler bilginize.

HACAMATIN GENEL FAYDALARI, Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, vücuda direnç kazanırdırarak korur. Kanda birikmiş ağır metal ve toksinlerin sağlar. Ağrıların giderilmesi ve ödem çözülmesinde etkilidir. Migren. Bel-boyun fıtıkları, eklem ağrıları, karaciğer sorunları, kalp hastalıkları, psikolojik hastalıklar, unutkanlık, göz problemleri, kronik yorgunluk, tansiyon gibi bağışıklık sistemine bağlı tüm kronik hastalıkların tedavisinde başarıyala uygulanır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.