Göğüsleri Büyük Göstermenin Yolları | Şifalı Bitkiler İle Sağlık ve Güzellik "Enter"a basıp içeriğe geçin

Göğüsleri Büyük Göstermenin Yolları

Estetik operasyon dönemi eskide kaldı. Vücudunuzdaki, görünümünden hoşlanmadığınız yerleri bıçak altına yatmadan dilediğiniz biçime sokmak mümkün hale geldi.

Her insan vücuduyla barışık olmalıdır fakat ne yazık ki çoğumuz bunu tam olarak başaramamaktayız. Şayet siz, göğüslerinizin büyüklüğünden memnun değilseniz yani daha iri görünümlü göğüsleriniz olmasını istiyor ama bıçak altına yatmayı da düşünmüyorsanız dört-beş ipucu ve hileyle daha güzel görünen göğüslere sahip olabilirsiniz. Göğüs büyütme yolları,göğüsleri büyük gösterme,büyük göğüs hileleri için yazımızı okuyun…

Doğru duruş

Bu yöntem, daha büyük ve biçimli görünen göğüslere sahip olmanızın  en basit yoludur. İleri bakın, omuzlarınızı geriye çekin, omuriliğinizi düz olsun ve göğsünüzü hafif ileri itin. Bu yol, göğüslerinizin daha iri ve dik görünmelerine yardımcı olurken, sizi daha uzun boylu ve hatta daha zayıf gösterecek.

1

Uygun sütyen bedenini giyin

Ne yazık ki bir çok kadın, göğüslerini doğru biçimde ölçemediklerinden dolayı yanlış beden sütyen giyiyorlar. Doğru sütyen ise, göğsünüzün alt kısmından tam oturmalı ve bütün göğsünüzü kaplamalıdır. Doğru sütyen bedeninizi öğrenmek için kendi başınıza göğüslerinizi ölçebilir veya bir iç çamaşırı mağazasında ki çalışanlardan yardım isteyebilirsiniz.

Sütyen nasıl doğru takılır ?

Doğru göğüs ölçünüzü bulduktan sonra seçtiğiniz sütyenin en yüksek seviyede destek ve rahatlık verdiğinden emin olun. Sütyenin askılarını doğru biçimde ayarladığınıza emin olun.

Makyaj hileleri yapın

Dekolte görüntüsü yakalamak istediğiniz bölgeye kullandığınızdan daha fazla koyu bir tonda fondöten veya pudra sürün. Ama bunu, özel gecelerde ve fotoğraflar dışında uygulamanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü hem garip bir görüntü olur hem de başkalarının kendinize makyajla göğüs yaptığınızı fark etmeleri pek hoş olmaz.

Üst göğüs kaslarınızı çalıştırın

Göğüs kısmınızdaki kaslarınızı arttırmak göğüslerinizi daha dik ve daha yuvarlak şekilde gösterecektir. Bunun için buraya tıklayarak zayıflama için vermiş olduğumuz sporları uygulayabilirsiniz…

gogus-buyutucu-egzersiz-wall-push-up

Büyük gösteren sütyen alın

İç çamaşırı satan mağazalarda bir çok renkte ve türde göğüslerinizi daha iri gösteren sütyenleri bulabilirsiniz.

Belinize dikkat edin !

Vücudunuz biçimli hale sokmak ve inceltmek (belinizin etrafındaki yağları eritip kasları çalıştırmak) göğüslerinizin daha iri ve yuvarlak görünmelerini sağlar.

Desenli yakaları tercih edin

Dantel, fırfır, mücevher veya başka aksesuarlarla süslenmiş yakaya sahip bluzlar göğüslerinizin daha iri gözükmelerini sağlar.

Renk ve desenleri kullanın

Doğru desen ve renk seçimleriyle vücudunuzun duruşunu daha farklı gösterebilirsiniz. Genel olarak açık renkler sizin göğüslerinizi daha iri gösterir, koyu renkler de daha ince gösterecektir.

images

İpuçları

  • Sütyeninizi taktıktan sonra, göğüslerinizi teker teker kap kısmına kendi  elinizle oturtun. Bu yöntem, göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmelerine yardımcı olur.
  • Size çok büyük olan sütyenleri giymeyin. Çünkü büyük sütyenler göğüslerinizi sarkık gösterebilirler.
  • Daha iri göğüsleriniz olması için bol bol sebze ve meyve tüketin, üst vücut kaslarınızı çalıştırın (şınav gibi).
  • Sütyenin askılarının doğru uzunlukta olduğundan emin olun.
  • Ve en önemlisi : 20’li yaşlar süresince göğüslerin büyümeye devam ettiklerini aklınızdan çıkarmayın.

Yabancı sitelerden bulduğumuz ve göğüs büyütme yöntemlerini anlatan bir video. İyi seyirler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.