Garantili Göbek Eritme Yöntemleri | Şifalı Bitkiler İle Sağlık ve Güzellik "Enter"a basıp içeriğe geçin

Garantili Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek Nedir ? Göbek Nasıl Erir ? Göbek Eritme Egzersizleri 

Göbek yağlarını eritmek için eski yollardan farklı olarak yeni yöntemler denemelisiniz. Göbeği eritmede ki ilk ve en önemli kural beslenmedir. Bugüne kadar bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakın ve bize kulak verin. İnanın pişman olmayacaksınız…

Orta yaş göbeğini eritmek için size mekik önermiyoruz. Size tavsiyemiz ‘ Plank Egzersizi‘. Peki bu plank egzersizi nasıl yapılır ? derseniz , aşağıda ki fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

wh-planks-intro-05 (1)

Plank hareketine ek olarak bir de “kedi duruşu” hareketini öneriyoruz…

tumblr_inline_n159ysNtM51szei9i

Egzersizlerimizi yaptık , şimdi sıra geldi beslenmeyi düzenlemeye .

Göbeği yapan besinlerin en başında hazır besinler yer almaktadır. Aynı zamanda trans yağ,margarin,makarna,kraker vs gıdalardan uzaklaşın.

İçinizden onu yeme bunu yeme ne yiyeceğiz kardeşim biz diyebilirsiniz .     Yağ yemek zararlı değildir bunu unutmayın. Zeytinyağı,tereyağı,hayvan yağları … Bu yağlar bırakın vücuda zarar vermeyi aksine tüketilmesi gerekli yağlardır.

Çay olarak ise yeşil çayın kilo verme de  diğer çaylara nazaran daha etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca yeşil çay bünyesinde taşıdığı antioksidan maddeler ile sağlığınızı da koruyacaktır.

Uyku düzeninizi mutlaka gözden geçirin. Kesinlikle en az 7-8 saat gece uykusu uyuyun. Erken yatın , erken kalkın. Uykusuzluk insanlarda açlık hissi verebiliyor. ABD

Yürüyün. Mümkünse de koşun. İlk günlerde kendinizi hırpalamayın . Ama ne yaparsanız yapın sağlık için günde en az 30-45 dakika yürüyün. Hızlı tempo yavaş tempo fark etmez.  Yeter ki yürüyün. Ama unutmayın ki sadece koşmak göbek eritmez. Yani koşu yürüyüş bisiklet gibi kardiyo çalışmalarınızın yanına mutlaka ağırlık kaldırmayı da ekleyin. Şunu bilin ki bölgesel zayıflama bir yere kadar olur. Siz sadece göbek bölgesini çalıştırarak belli bir seviyeye kadar incelirsiniz. Zayıflama ve sıkılaşma tüm vücutta olmalıdır. Bu yüzde kol,omuz,göğüs,sırt ve bacak gibi ana kas gruplarını da ağırlık kaldırarak çalıştırın.

Şekerli ve asitli içecekleri hayatınızdan çıkarın.  Kola,gazoz gibi şekerli ve asitli içecekleri tüketmeyin. Ben zaten kola içmem onun yerine meyve suyu içiyorum derseniz bu da yanlış. Çünkü meyve suları da kolalar kadar şekerli ve zararlı. Bu yüzden içecek olarak maden suyu,ayran,su önerebiliriz. Alkolün de göbek yaptığı ispatlanmıştır.

Kullandığınız tuz miktarını iyi ayarlayın. Vücudunuza gerekli olan tuz miktarınca tuz tüketin. Fazlası başta selülit olmak üzere sizi bir çok hastalıkla tanıştırır.

Son yıllarda yapılan araştırmalara göre ; vücudunda magnezyum eksiği olan insanların bünyeleri kilo almaya daha müsait durumdalarmış. Eğer siz de su içsem yarıyor kilo yapıyor derseniz magnezyum ağırlı beslenin. Magnezyumu yeşil yapraklı sebzelerden alabilirsiniz. Buna ek olarak fındık , fıstık, ceviz gibi kuruyemişlerde de magnezyum vardır.

Göbek eritmek zor değil. Yeter ki göbek nasıl eritilir bilin.

 

Ayrıca inceleyiniz :

ZAYIFLAMAK
 KİLO VERMEK İÇİN SPOR

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.