Erkekler İçin Güzellik Maskeleri | Şifalı Bitkiler İle Sağlık ve Güzellik "Enter"a basıp içeriğe geçin

Erkekler İçin Güzellik Maskeleri

Daha önce cilt bakımları ile ilgili bir çok yazı yayınlamıştık. O yazılara bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz …
Zaman içinde derinleşen yüz çizgileri için erkeklere özel maskeler daha fazla duyulmaya başlandı. Kişisel cilt bakımı ve görüntüsüne önem veren erkekler son yıllarda çok artmaya başladı. Yüz maskesi yardımıyla adamların derin kırışıklıklarından belli oranda kurtulmaları mümkün.

Lazer epilasyon ve botoks yaptıran erkekler maske yaptırmaktan da eksik kalmıyor. Bilhassa erkek berberlerinin önünden geçerken tıraşını olmuş erkekler kısa bir cilt bakımı seansı yaptırıyor ve cilt bakım maskeleriyle dikkat çekiyor. Hanımlar benzer biçimde bakımlarına meraklı olmaya başlamış olan erkekler yüzlerindeki parlaklığı geri kazanmak için ve çizgilerden kurtulmak için bu maskeyi uygulamalıdır.

1

Erkeklerin de Kullanabileceği Yüz Maskesi :  Erkekler İçin Kırışıklık Önleyici Maske

Erkekler lazer epilasyon uygulamasıylada yüzlerinde sivilce lekelerinden kurtulabiliyor. Botox uygulamasında sivilce lekeleri ve alın bölgesindeki kırışıklık çizgileri için uygulanan bir yoldur. Erkekler çoğu vakit botoks tedavisinde düşük kaşları için de kullanmaktadırlar. Bu uygulama esnasında ne olursa olsun kaşın mesafesi iyi ayarlanmalıdır. Erkeklerde düz kaş daha fazla dikkat çekicidir.

Boyun ve yanak kısmına lazer epilasyon yaptıran erkekler bu bölgedeki fazla kıllanma, kıl dönmesi ve tıraş sonrası tahriş sebebiyle lazer epilasyona başvurmaya son dönemde bir hayli yoğun olarak başladı. Lazer epilasyon yardımıyla 6-8 seans arası sonuç veren kıllar bazı kişilerde 10 seansa kadar çıkabilmektedir. Cildin rengi ve tüy yapısıyla ilgili bir durumdur. Her insanın kıl yapısı farklı olduğu için sonuç aynı olmayacaktır. Erkekler için cilt maskesi tarifi yardımıyla maya ile cildinize parlaklık kazandırabileceksiniz…

images (1)

Cilt Lekeleri Olan İnsanların Uygulayabileceği Maskeler :

Cilt Canlandırıcı Maske:

Yarım paket yaş maya
2 yiyecek kaşığı süt

Süt ve maya karıştırılarak cilde uygulanır ve 20 dakika bekledikten sonra yıkanır. Maya cilt üzerinde yenileyici özelliğe haizdir. Bundan dolayı maya cildin parlamasına yenilenmesine yardımcı olur. Derin çizgiler yaşlanma belirtileri bitkin görünen bir cilt bu maske ile yepyeni ve canlı olacak. Ayda bir defa bu tarifi uygulayarak yaşlanmayı geciktirmeniz mümkün. Maya cildin gerginleşmesine yardımcı olarak kırışıklıklarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Süt cilde parlaklık verir ve bir yandan da maya gerginleştirecektir. Ayda bir kere bu maskeyi uygularsanız yaşlılık izlerinden kurtulabilir bir taraftan da yaşlanmayı geciktirebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Tek Yorum

  1. Kesinlikle okunması ve uygulanması gereken bir yazı. Başta tedirginlikle yaklaştım ama denedikçe faydasını gördüm . Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.