Bir çok Ünlünün Zayıflama Sırları | Şifalı Bitkiler İle Sağlık ve Güzellik "Enter"a basıp içeriğe geçin

Bir çok Ünlünün Zayıflama Sırları

Kolay Popo Eritme ve Sıkılaştırma

Berna Laçin verdiği bu yöntem ile epeyi kişinin de zayıflayacağına güveniyor. Biz de kabul ediyoruz ki çok malzeme var  ama eminim ki çok faydalı bir çay olacaktır arkadaşlar.
İşte Berna Laçin’in Zayıflama Çayı Malzemeleri ;
 • 1 adet zancefil
 • 1 adet kabuk tarçın
 • 5 adet gülhatmi
 • 1 adet tatlı kaşığı mate
 • 2-3 adet yemek kaşığıebegümeci
 • 2 adet  tatlı kaşığı melisa (limon otu da denir)
 • 2 adet yemek kaşığı kuşburnu
 • 3 adet ardıç tohumu
 • 3-4 adet tatlı kaşığı  sinameki
 • 2 adet çay kaşığı tere tohumu (Dikkat : Tere değil , tohumu kullanılacaktır.)
 • 3  adet yemek kaşığı taze ıhlamur
 • 5-6 adet tatlı kaşığı elma kurusu
 • 2 adet yemek kaşığı  civanperçemi.

 

Bütün bu malzemeleri karıştırın ve katı bir durumda iken hepsini mikserden geçirip toz haline getirin. Bu hazırladığınız toz karışımdan da sabahları 4 tatlı kaşığı kadar alıp 2 su bardağı kaynamış suya ilave edip 5 dakika kadar demleyip aç karnına için. Aç iken içmeye özen gösterin. Yemek arasında ” aaa ben unutmuşum içmeyi kalkıp içeyim bir şey olmaz” demeyin. Kesinlikle aç karnına içmeye çalışın kızlar. Zaten karışımı bir defa hazırlayıp tozunu kullanacağımız için pek de zor görünmüyor.
Ünlüler arasında yeni bir moda ortaya çıktı . Zayıflamak için yapılan bu yöntemler eskiden beri yapılıyordu fakat bu uygulama bugünlerde çok daha moda ve kullanılır duruma geldi. Gerçek şu ki hepimizin bildiği tempolu yürüyüşü söylüyorum.
Kimi ünlü attığı adım sayısını sosyal medyaya yazıyor kimi ünlü de gün içinde yürüdüğü kilometre sayısınıPetek Dinçöz de 2 ayda tamı tamına 13 kilo vermiş. Bunu  zayıflamayı da her sabah 5 kilometre yürüyerek başarabilmiş. Ama öyle molalarda çay kahve içerek tatlı hamburger yiyerek değil. Elinde sadece su şişesi vardı! Hiç aksatmadan her gün ve her sabah! Bence siz de bu yöntemi uygulayabilirsiniz.
Sıra Geldi Zayıflama Egzersizlerine : 
15 Gün içinde hızla forma girmek istiyorsanız bu 2 egzersizi size tavsiye edebilirim. Çünkü bu 2 hareket ile  bütün kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Yapımları çok ama çok basit.
Şayet evde ağırlık (dambıl vs) yoksa hiç problem değil .Siz de setlerinizi olması gerekenden biraz daha uzun tutarsınız ve dengelersiniz. Fakat şayet kas yapmak gibi bir isteğiniz var ise ağırlık ne yazık ki şart. İlk günlerde evde ki şişelere su koyarak kendinize ağırlık yapabilirsiniz. Bu başlangıç için size yeterli gelecektir.
Setlerinizi düzgün ve kendinizi zorlayacak şekilde ayarlayın. Zorlandıktan sonra da ara verin .
15 Günde Forma Sokan 2 Hareket (2)
15 Günde Forma Sokan 2 Hareket (1)
Peki Ne Zaman Egzersiz Yapılmalıdır ?
Yemek yedikten bir saat sonra egzersizler yapılmalıdır. Buna çok dikkat etmelisiniz. Aç karnına da spor yapıp kendinizi bitkin hale getirmeyin. Hele ki tansiyon veya şeker rahatsızlığınız varsa
Buyurun;

2 Yorum

 1. Ayla Gül Erkemal Ayla Gül Erkemal

  Tüm zayıflama konularını bir çatı altında topladığınız iyi olmuş, kolay okuyup bilgilenebiliyoruz. Kuzenim sizin sitenizi önermişti. Kendisi kalça eritme hareketlerini uygulayıp sıkılaşmıştı ve kısa sürede de kilo verip zayıflamıştı. Uzun süredir de kilolarını geri almıyor. Bende uygulayacağım. Size iletişim kısmından yazdım, geri dönüş yaparsanız ücretli olarak bire bir ilgilenirseniz bana daha iyi olur. Her şey için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.