Basit ve Şık Saç Modelleri

Selam hanımlar! Dış görüntünüzü değiştirmek istiyor, her gün aynı saç modelini kullanmaktan bıkmadınız mı ?Sakın meraklanmayın… Bu  birbirinden güzel fakat yapıması çok basit modeller çok işinize yarayabilir. 2015’ in modası bu şekil basit topuzlardan oluşuyor. Okul ve işe giderken hızlı bir şekilde saç yapmak için bu topuz modelleri imdadınıza yetişmekteee… Aşağıdaki videoları izleyebilir ve biraz daha alttaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Videoyu izleyerek evde şık saç modelleri, basit saç stilleri,saç modelleri yapımı hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Eğer orta uzunlukta saçınız varsa kesinlikle bu şık saç modellerini denemelisiniz. Bu saç modelleri kadar dikkat çekici modeller yoktur.­ Hangi topuzu tercih ettiğinizi boş verin. Yüzünüze ve size yakışanı seçin yeterli. Mutlaka deneyin! ­ Aşağıdaki modelleri evde deneyebilirsiniz, bizi takip edin güncel kalın!

Aceleniz olduğunda bu model kurtarıcınız olabilir. Bu modeli yapmak hem çok kolay, hem de size doğal bir hava katacaktır! Düğüm Şeklinde Örgü Modeli Kolay uygulanan bir saç modelidir. Burada değişik öneriler bulabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka deneyin!

1. EVDE KOLAY HAZIRLANABİLEN ŞIK SAÇ MODELİMİZ : 

Bu şık ve hızlıca yapabileceğiniz saç modele kolay yanında topuz diyebiliriz. Erkekler tarafından daha çok beğenilen modellerden biridir. Kolay 7 adımda yapabileceğiniz bu saç modelini mutlaka denemelisiniz. Evden aniden çıkmanız gerektiğinde gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz

Sade Saç Modelleri
Sade Saç Modelleri

 

2. EVDE KOLAY HAZIRLANABİLEN ŞIK SAÇ MODELİMİZ : 

Diğer saç modelimiz daha asil bir saç modelidir. Arkadan çok ilginç ve zor görünen saç modeli hiçte göründüğü gibi değil. 5 basamakta yapılabilen saç modelini kesinlikle denemelisiniz. Sonradan bırakamayabilirsiniz 🙂

şık saç modelleri
şık saç modelleri

 

3. EVDE KOLAY HAZIRLANABİLEN ŞIK SAÇ MODELİMİZ : 

Sade görüntüsünün altında asil görünmenize yardımcı olacak bir saç modeli daha. Uygulaması biraz zor olabilir.

basit saç modeli yapımı
basit saç modeli yapımı

 

4. EVDE KOLAY HAZIRLANABİLEN ŞIK SAÇ MODELİMİZ : 

En basit ama en etkili topuz modeli. Bu modeli bakkala çıkarken dahi hızlıca yapabilirsiniz.

günlük saç modeli
günlük saç modeli

 

5. EVDE KOLAY HAZIRLANABİLEN ŞIK SAÇ MODELİMİZ : 

Düğün saçı gibi bir saç modeli daha. Bu modeli uygulaması zor gelebilir. Ama uygulamayı başarabilirseniz mükemmel görünebilirsiniz. Kendiniz uygulamakta zorlanırsanız kuaförünüzden yardım alabilirsiniz.

kolay saç modeli
kolay saç modeli

 

Anahtar Kelimeler

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir